, ,

Shezllon portativ per plazh – blerje online

Te ndryshme

  • Shezllon plazhi portativ.
  • Shezllon praktik me palosje.
  • Bere nga material pelhure sintetike me vrima per ajrosje.
  • Mund ta merni kudo me vete.
  • Vjen i pajisur me shtrese jasteku per komoditet te larte.

6,900L

SHEZLLON PORTATIV PER PLAZH

Shezllon portativ i pershtatshem per tu perdorur gjate aktiviteteve te ndryshme ne natyre si : ne plazh , ne piknik , ne oborrin e shtepise tuaj , kamping , barbecue ose dhe mund te relaksoheni prane pishines.

Ky shezllon eshte teper i rehatshem dhe ofron komditet dhe ndjesi relaksi.

I krijuar nga materiali pelhure sintetike me dizajn elegant me vrima te cilat sherbejne per ajrosje dhe ne kete menyre mund te evitoni te nxehtin e diteve te veres.

SHEZLLON PLAZHI PORTATIVShezllon plazhi portativ

Trupi i shezllonit eshte i bere nga materiali i celikut te forte , teper rezistent dhe i qendrueshem.

Shezlloni eshte rezistent ndaj ujit dhe nuk ndryshket.

E pershtatshme per tu kombinuar me nje cader plazhi per tu mbrojtur nga rrezet e diellit gjate kohes qe jeni duke pushuar.

Gjithashtu shezlloni vjen i pajisur me nje shtrese jasteku per te pushuar dhe relaksuar maksimalisht.

Paloset lehtesisht mund ta akomodoni fare lehte ne makinen tuaj dhe gjithashtu mund ta vendosni diku ne garazh ose ne dollap ne momentin qe nuk ju nevojitet me.

Ideale per te bere zgare me qymyr ne oborrin e shtepise tuaj.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha5 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat