Cader e kuqe plazhi


Cader plazhi

Rrezistente ndaj rrezeve te diellit

Material poliester

Vjen ne 2 masa : S/M

1,990L2,490L

CADER E KUQE PLAZHI

Cader e kuqe e pershtatshme per plazh , piknik , kamping etj ,  e cila eshte rezistente ndaj eres dhe e papershkueshme nga uji .

Teper e sigurt dhe e qendrueshme , nuk rezohet gjate ererave te veres ose stuhive ne plazh.

E bere nga materiali poliester i cilesise se larte.

Cadra e plazhit me vija te kuqe siguron hije ne siperfaqe te gjere dhe ofton ndjesi freskie , relaksi dhe rehatie .

Ju nuk do ta ndjeni aspak te nxehtin e veres pasi cadra ndihmon ne bllokimin e nxehtesise dhe rrezeve te diellit.

Ideale per te pushuar buze liqenit, ne nje plazh ose ne nje park.

Paloset lehtesisht , teper praktike dhe mund te merret kudo me vete ne udhetimet tuaja, mund ta mbani lehtesisht ne makinen tuaj pasi ze shume pak vend.

Me nje diameter 1.8 meter i mjaftueshem per te mbuluar nje siperfaqe te konsiderueshme.

Vjen me dy permasa : small dhe medium.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: N/A Kategori:
Pesha0.2 g/kg
Diametri

medium, small

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat