Intex Hello Kitty Pool Float – Dyshek me ajer per femije


 • Dyshek me ajer per femije
 • Permasat: 118 x 60 cm
 • Mund te relaksoheni, notoni dhe te shijoni kohen
 • I lehte edhe praktike kur e perdorni
 • Lehtesisht i transportueshem

890L

DYSHEK ME AJER

Dysheku me ajer vjen si nje aksesore teper interesante ne pushimet tuaja te veres buze detit. Femijet tuaj do te kenaqe duke luajtur edhe duke qendruar rehat ne kete dyshek. Shume praktike dhe e rehatshme per vogelushet tuaj.

DYSHEK HELLO KITTY

Nje nga dysheket me te pelqyer nga te gjithe femijet e vegjel. Ku mund ta merrni me vete ne plazh ose ne pishina. Mund te paloset fare lehte sepse ka nje peshe te vogel edhe te transportohet pa asnje problem duke ju dhene qendrim te rehatshem femijes suaj.

Dyshekun mund ta fryni me nje pompe me ajer se ka nje valvul e cila e shfryn me shpejtesi e per nje kohe fare te shkurter.

Forma e ketij dysheku eshte teper elegante edhe origjinale ku femija do i duket vetja sikur eshte duke lundruar me personazhin e tij te preferuar.

SPECIFIKAT Hello Kitty dyshek me ajer produkt online iBuy.al

 • Me material te forte prej plastike te cilesise se larte
 • Me logon e personazhit Hello Kitty
 • Ofron rehati dhe mund te relaksoheni
 • Mundeson qendrimin mbi uji
 • Mund ta fryni me nje pompe me ajer
 • Letesisht i transportueshem
 • Mund te paloset
 • Me permasa: 118 x 60 cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: dyshke hello kitty Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Dyshek me ajer

color

Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat