Maske mbrojtese per tu zhytur ne uje – Full Face


  • Material i plastikes se larte ABS
  • Nuk shkakton irritime ne lekure
  • Ofron pamje 3D
  • Ideaur per te gjithe personat
  • Mund te perdoret ne pishina dhe ne det

3,200L

MASKE MBROJTESE NGA UJI

Kjo maske eshte e projektuar per te gjithe adhuruesit e detit, te cilet gjithmone duan qe te eksperimentojne nen ujerat e detit. Me kete pajisje ju do keni mundesi te zhyteni ne fund te detit pa u shqetesuar per problem te tjera.

MASKE PER TU ZHYTUR NE DET

Maska nuk lejon qe te keni nje depertim te ujit ne fytyren tuaj. Me kete produkt ju do keni mundesi te shijoni pamjet nenujore me shume pasterti dhe qartesi.

E pershtatshme per tu perdorur nga te gjithe njerezit si ata qe jane profesionist edhe fillestaret. Me kete maske ju nuk do keni probleme me lekuren e fytyres tuaj por do ndjeni nje komoditet ne te.

Pajisja ka nje mekanizem te kameres nenujore me kamerat GoPro e cila mundeson kapjene qarte te ngjyrave, krijesave te gjalla nen ujore etj.

Mund te filmoni momentet tuaj me te bukura nenujore edhe teper te qarta.

E pershtatshme nga te gjithe personat qe duan te eksplorojne gjithe krijesat ne thellesi te detit dhe teper rezistente ndaj gervishjeve.

SPECIFIKATMaske mbrojtese per ne det produkt online iBuy.al

  • Me nje material te plastikes se larte ABS
  • Nuk shkakton irritime ne lekure apo alergji
  • Maska nuk krijon shenja ne fytyre
  • Ofron pamje 3D
  • Ngjyre e bardhe nderthyrur me blu

BLI ONLINE NE IBUY.AL DHE PAGUAJ NE DOREZIM.

SKU: ECC-20620-0246 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Maske mbrojtese profesionale

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat