Beach Water Shoes – Kepuce per t’i veshur ne plazh


  • Te pershtatshme per cdo lloj ambjenti
  • Ofrojne relaks dhe komoditet
  • Me material gome rezistent dhe te forte
  • Te sheshta
  • Ngjyre blu

850L

KEPUCE PER NE PLAZH

Kur shkoni per pushimet tuaj gjithmone merrni gjera qe ju nevojiten me shume edhe qe jane te domosdoshme per ju. Keto kepuce jane shume te pershtatshme per ne plazh sidomos nese shkoni ne plazhe qe kane gure. Qendrojne shume rehat ne kembe dhe nuk ju rreshqasin nga kemba sic ndodh me shapkat e zakonshme.

KEPUCE TEPER KOMODE NE KEMBE

Keto kepuce kane nje buze perreth thembres se kepuceve te cilat i mbrojne kembet nga demtimet e ndryshme gjate ecjes ose incitentet qe mund t’ju ndodhin nese jeni duke luajtur.

Ne pjesen e siperme te kepuces ka nje perberje prej gome te cilesise se larte ku do ndjeni nje komoditet ne kembe edhe do t’i keni me te mbrojtura. Keto kepuce ju mund t’i vishni ne cdo vend ne natyre, ne plazh ose ne mal.

Me nje material te plastike dhe poliestres se cilesise se larte keto kepuce njihen per rezistence te madhe qe ofrojne ne kembe. Keto kepuce jane te pajisura me vrima te vogela ne menyre qe kemba te marre ajerim.

SPECIFIKAT kepuce not plazh det pishina bli online iBuy.al

  • Perdoren ne stinen e veres
  • Kepuce teper komode ne kembe
  • Te rehatshme dhe praktike
  • Kunder rreshqitjes
  • Te sheshta me nje qendrueshmeri ne kembe

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Shapka plazhi

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat