, ,

Karrige plazhi portative me palosje ne shitje online

Te ndryshme

  •  E thjeshte dhe portative.
  • Karrigia qe ju nevojitet kudo
  • Nje karrige teper praktike dhe e lehte.
  • Mund te transportohet lehtesisht.
  • Ngjyra bojeqielli

2,390L

KARRIGE PLAZHI PORTATIVE

Karrige plazhi portative , e levizshme me mbajtese gote e cila eshte e pershtatshme per : ne plazh , ne nje dite ne parke , ne piknik , ne nje ndeshje sportive ose edhe per te kaluar nje dite vere ne oborrin e shtepise tuaj.

E bere nga materiali poliester , rrezistente ndaj ujit , lageshtires dhe nuk ndryshket , gjithashtu eviton krijimin e njollave nga rrezet e diellit pasi eshte rezistente ndaj saj.Karrige portative plazhi bli online ibuy al

Ofron komoditet dhe mund te ndiheni te relaksuar ne cdo kohe jashte ambienteve te shtepise tuaj.

KARRIGE PLAZHI ME PALOSJE

Teper e lehte ne perdorim dhe e palosshme mund te meret me vete kudo qe te deshironi.

Madhesi e vogel dhe ze shume pak vend ,ideale per udhetime , pasi mund ta akomodoni lehte ne makinen tuaj.

Vjen sebashku me canten e saj te pajisur me nje rrip per te bere me te thjeshte transportimin e saj.

Kombinim i persosur me cadren e plazhit


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

karrige portative

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat