, ,

Set portativ per piknik

Te ndryshme

Set portativ per piknik

1 tavoline dhe 4 karrige

Teper praktike dhe funksionale

Permasat: 85 cm gjatesi x 33,5 cm gjeresi x 10 cm lartesi

7,490L

SET PORTATIV PER PIKNIK

Set me tryeze dhe karrige portative e pershtatshme per piknik dhe udhetime.

I bere nga materiali i aluminit te imet i cili ofron siguri dhe qendrueshmeri.

Gjithashtu eshte rezistente ndaj shiut , nuk ndryshket dhe ne kete menyre mund te vazhdoni ta perdorni per nje kohe te gjate.

Do tju mundesoje hapesiren ​​shtese qe gjithmone keni deshiruar.Set portativ per piknik

Kjo tryeze portative me karrige teper praktike te cilen mund ta perdorni edhe ne kopshtin e shtepise tuaj.

Shijoni festat tuaja familjare ose mbledhjet me shoqerine , mbremjet ne oborr ose thjesht nje piknik ne natyre.

E palosshme lehtesisht dhe pershtatet ne cdo lloj siperfaqeje.

Praktike dhe transportohet lehtesisht,kompakt per tu mbajtur ne makine.

Kjo tryeze vjen e bashkangjitur me kater karrige qe sigurojne qendrueshmeri.

Mund te jete nje zgjidhje shume e mire edhe per te organizuar nje feste ne oborrin e shtepise tuaj.

Nuk keni pse te shqtesoheni aspak per hapsiren pasi tavolina paloset dhe mund ta mbani ne dollap ose garazh sa here nuk ju nevojitet per ta perdorur .

Ne formen e palosur tavolina ka permasa : 85 cm gjatesi x 33,5 cm gjeresi x 10 cm lartesi.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Set-portativ-per-pikinik Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat