, ,

Dyshek i palosshem per kamping – Sleeping bag

Te ndryshme

  • Dyshek i palosshem i pershtatshem per kamping
  • I lehte me nje madhesi te vogel 120 x 180 cm
  • Teper praktik dhe funksional
  • Dyshek rezistent ndaj ujit
  • I pajisur me zinxhir dhe teper i sigurte
  • Ofron komoditet dhe vjen me canten e vete

2,290L

DYSHEK I PALOSSHEM PER KAMPING

Dyshek i palosshem per kamping i cili mund te perdoret per cdo aktivitet ne natyre , flini ne komoditet kudo ne ambientet jashte shtepise tuaj.

Ky dyshek eshte teper i lehte dhe aspak impenjativ pasi perdoret shume thjeshte .

Nuk ka nevoj qe ju ta palosni ate , majfton ta vendosni brenda cantes se saj dhe te terhiqni rripat keshtu ajo do te paloset vete menjehere.Dyshek i palosshem per kamping

DYSHEK KAMPINGU

Dysheku ka nje madhesi te vogel 120 x 180 cm dhe teper kompatibel , mund ta mbani lehtesisht ne canten tuaj sportive te shpines pa u shqetesuar per hapsiren pasi ze shume pak vend.

I pershtatshem per te gjitha grupmoshat dhe ofron ndjesi rehatie ne cdo kohe qe deshironi ta perdorni.

Dysheku mbyllet me zinxhir dhe keshtu nuk eviton depertimin e eres ose te paraziteve te ndryshem.

Rezistent ndaj ujit dhe rrezeve te diellit.

Ideal per te gjithe te apasionuarit pas kampingut , hiking dhe natyren.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat