Dyshek Intex njebriresh me ajer | Unicorn | Bli Online


  • Dyshek me ajer njebriresh
  • Perbehet nga nje materiale plastike
  • Me nje peshe shume te lehte
  • Mban deri ne dy persona
  • Mbizoteron ngjyra e bardhe edhe roze

1,290L

DYSHEK ME AJER

Dyshek me ajer njebriresh qe mund ta merrni gjithmone me vete ne pushimet tuaja. Nese vendosni te beni nje feste ne ambjentin verore duhet te keni patjeter nje Rainbow Unicorn Pool Float. Ju me kete dyshek do te terhiqni vemendjen e te pranishmeve tuaj por edhe do te kenaqeni duke qendruar ne uji mbi te dhe me pas te beni fotot tuaja qe do dalin shume bukur me kete dysheke, ideale per ta nxjerre ne rrjetet sociale.

DYSHEK PER NE DET OSE PER NE PISHINE

Ne kete dyshek mund te qendrojne dy persona pasi perbehet me nje material te forte e plastike dhe te qendrueshme. Siperfaqja e ketij dysheku eshte shume e bute kur qendroni mbi te me nje material te lemuar dhe shume te lehte per ta pastruar me vone.

Ky dyshek eshte me ajer keshtu qe ju mund ta fryni vete pasi eshte shume i lehte per ta bere edhe i thjeshte per ta mbajtur ne krahe.

KOMERDARE NE FORMEN E NJEBRIRESHI

Me nje dizajn modern dhe shume terheqes

Mund te mbaje deri ne dy persona

Me nje materiale plastike te forte dhe te qendrueshem

Mund te transportohet lehte dhe mund te fryhet me ajer

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaje ne dorezim.

SKU: B-01903 Kategori:
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Dyshek me ajer

color

Rose, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat