Loje zbavitese – Loje shahu 3 ne 1 – Bli Online


  • Kuti shahu 3 ne 1
  • Menyra me e mire per te luajtur me miqte tuaj
  • Ndihmon ne zhvillimin e te menduarit logjik, intuitiv, kujtesen etj
  • Material i ndertuar prej druri
  • Cilesi e garantuar

1,790L

LOJE SHAHU 3 NE 1 

Kjo loje eshte e duhura per stinen e nxehte te veres, pasi pushimet behen me te bukura edhe ne kete menyre mund te shijoni me shume lodrat e plazhit qe duhet t’i merrni gjithmone me vete.

SETI I TRE LOJERAVE TE NDRYSHME

Nuk eshte kurre vone per te mesuar shahun i cili eshte nje nga lojrat me popullore ne bote.

Ne kete set do gjeni tre lojra te ndryshme ne nje kuti te vetme ku mund ta merrni nese shkoni per piknike ose neper kampingje te ndryshme qe mund te beni me familjaret ose miqte tuaj.

Ne kete kuti perfshihet kutia e shahut, guret edhe zaret ku mund te luani lojra si shah, dam edhe tavell.

Kjo eshte menyra me e mire per te kaluar kohen tuaj gjate qendrimeve me pushime. Shahu eshte nje loje strategjike ku mund te zhvilloni kujtese ose vemendjen tuaj gjate lojes.

Loja e shahu perbehet me nje tabele qe eshte e ndare ne fusha katrore te vogela ne ngjyre te bardhe ose te zeze.

Ky set eshte menyra me zbavitese qe mund te ndahni me miqte ose familjaret ne plazh, shtepi apo kudo qe ndodheni ju.

Ndersa kutin e ktheni nga ana tjeter ku mund te luani tavell e cila eshte konsideruar prej kohesh nje nga menyrat e mrekullueshme ku te kaloni kohen e njekohesisht te argetoheni.

Nje nga lojerat me te thjeshta qe gjate lojes do jesh gjithmone i emocionuar.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: kuti shahu Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Loje shahu

color

White with Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat