Intex – Set per zhytje ne det ne shitje online


  • Material cilesore i plastikes dhe silikonit
  • Te rehatshme ne perdorimin e tyre
  • Nuk lene shenja ne trup
  • Te papershkrueshme nga uji
  • Ngjyre blu

2,700L

SET PER ZHYTJE NE PLAZH

Per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas notit dhe eksplorimit te ujerave nendetare. Nje set fantastik i kompletuar per zhytje nen uje i cili permban ne paketim: Syzet + Tubin e ajerit + Lopatat e notit.

SET ZHYTJEJE – INTEXSet per zhytjen ne det produkt online iBuy.al

Ideale per aventurieret qe duan te zbulojne boten e thellesise se detit. Te ndertuara nga materiale teper te sigurta, me perberjen e plastikes cilesore dhe silikonit.

Syzet jane te pajisura me lente te cilat ofrojne nje siguri te larte pasi ka perberjen e pollikarbonate. Keto syze mund t’i vendosni sipas madhesise se kokes pasi ka nje rrip qe mund ta shtrengoni ose lironi sipas deshires.

Seti nuk jep asnje irritim te lekures ose acarim te saji pasi ka nje butesi kur e perdorni. Tubi edhe syzet nuk lejojne qe uji te depertoje ne to duke ju dhene mundesine te merrni lirisht ajer edhe te shikoni qarte.

Ndersa lopatat jane te ndertuara me nje dizajn te krijuara nga teha per nje notim te shpejte ne uje.

Argetohuni me kete set zhytje ne vere!

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0251 Kategori:
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Set per zhytje ne det

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat