Komerdare per ne plazh – Intex inflatable swan


 • Komode ku ju ofron qendrim te rehatshem
 • Ideale per dy presona
 • Me dy doreza qe mban qendrueshmerin tuaj
 • Teper e lehte dhe praktike
 • Per moshat +14 vjece

6,490L

KOMERDARE PER NE PLAZH

Kjo komerdare eshte zgjidhja ideale per pushimet tuaja, ku do te kenaqeni pafund nese do e merrni me vete ne ditet e nxehta te veres. Nuk do t’ju duket aspak argetuese as plazhi as pishina nese ju mungon komerdarja ku mund te shijoni rrezet e diellit dhe freskine e ujit.

Me ane te kesaji komerdare teper te vecante ju do beni foto tuaja perfekte dhe teper terheqese per ne rrjete sociale ne te cilat nuk mungojne aspak foto me kete pajisje.

KOMERDARE NE FORME MJELME

Ju mund te qendroni mbi te duke marre rrezet e diellit edhe duke shijuar pijen tuaj te preferuar.

Per nje qendrueshmeri te forte per ju komerdarja vjen me dy doreza te renda ne menyre qe ju te keni nje kontroll ne te, kur qendroni ne det ose ne pishine.

Mund ta fryhni shume lehte dhe te notoni,  njekohesisht te shplodheni mbi te. Me nje siperfaqe te pershtatshme per dy persona.

SPECIFIKATKomerdare plazhi Intex bli online iBuy.al

 • Permasat: 94x152x147cm
 • Teper komode ku qendorni ne te
 • Nuk irriton lekuren tuaj
 • E pershtatshme per dy persona
 • Me dy doreza te qendrueshme
 • Mund ta fryni dhe c’shfryni me pompe ajeri
 • Teper e lehte ne perdorimin e saj.

Bli online ne iBuy.al  dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Intex-swan Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Komerdare

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat