, ,

Dyshek ajeri me 2 Jastek dhe Pompe – Set Intex

Intex

  • Set Intex me dyshek, jastek dhe pompe.
  • Mban deri ne 2 persona.
  • Perdoret per te fjetur edhe notim.
  • E ruan cilesine e tij gjate gjithe kohes se perdorimit.
  • Nuk e lejon deportimin e ujit ne te.

5,590L

DYSHEK AJRI ME 2 JASTEK DHE POMPE INTEX

Set me dyshek ajri i pasur me dy jastek dhe pompe.

Dysheket Intex jane me te preferuarit edhe me te kerkuar per shkak se perfaqesojne cilesi teper te larte me cmim shume ekonomik duke u bere te perbellueshem nga te gjithe.

Tashme aktivitetet tuaja ne natyre do te jene plot relaks edhe komoditet.

SET INTEX PER AKTIVITETET NATYRORE NE KAMPING APO PLAZH

Dyshek Intex per ata qe i pelqejne udhetimet i cili do te jete nje ndihmues i madh i pushimit ne natyre.

Dyshekë te ndertuar me tekonologjine me te fundit te fibrave vertikale shume te forta edhe te qendrueshme. Edhe nese do te shihni qe nje apo me shume fije do te keputen kjo nuk e demton strukturen apo formen e dyshekut me ajer Intex.

Ne strukturen e tij dysheku Intex ka disa ndarje te vecanta qe jane te ideuar ne forme kryq te cilat perdorin tekonologjine inovative te rrezes Dura. Nje teknologji e tille e cila ndryshon nga teknologjia e rrezeve te valeve me ndarje PVC reflekton perdorimin e numrit te madh te fibrave me rezistence shume te larte, per prodhim e ndarjeve qe nuk e prishin formen dhe nuk deformohen gjate perdorimit te dyshekut.

DYSHEK AJRI PER UDHETIME

Dysheku ka nje ngurtesi dhe qendrueshmeri te larte. Ndaj ju nuk do te shihni asnje rrudhosje apo konsum te tij gjate gjithe kohes se perdorimit. Ai ju ofron nje gjume te qete edhe pushimin qe kishit qe kaq shume e prisnit.

Nuk do te hasni asnje veshtiresi gjate pastrimit te dyshekut Intex pasi behet shume lehte.

Ai eshte me nje valvule 2in1 qe lejon kullimin dhe fryrjen e ajrit shume shpejt me cdo pompe ajri Intex.

Vjen me nje strukture anatomike e cila pershtatet me formen e trupit tuaj duke ju dhene nje mbeshtetje te sigurte gjate gjumit apo qendrimit ne te.

Nuk depertohet nga uji duke bere te mundur mos-thithjen e lageshtires pasi perbehet nga materiali PVC. Kjo ju mundson qe kete dyshek ta perdorni edhe per not.

Ne prekje eshte i bute duke e bere komod dhe super te rehatshem.

Produkti e ruan cilesine e tij njesoj si heren e pare kur e keni perdorur edhe pas disa kohesh perdorimi.

SPECIFIKIMETdyshek me ajer cilesor bli online ne iBuy al

Përmasat e dyshkeut : 203x152x25

Materiali perberes : Vinil.

Kapaciteti mbajtes i dyshekut : Dy persona.

Perbehet nga material cilesor dhe rezistent.

Mund te perdoret per kamping dhe plazh.

I papershkrueshem nga uji.

Super i forte edhe i qendrueshem.

Pastrohet shume lehte.

Ruan formen dhe vellimin e tij.


Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire!

SKU: det-intex-dyshek-me-ajer Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Intex

color

Blue

LLoji

Dyshek me ajer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat