, ,

Cader plazhi me dizajne te ndryshme – bli online

Te ndryshme

  • Cader plazhi me dizajne te ndryshme
  • Cader me madhesi te vogel 1,5 kg
  • Teper e lehte dhe praktike
  • Transportohet shume lehtesisht
  • Me diameter 170 cm

1,290L

CADER PLAZHI ME DIZAJNE TE NDRYSHME

Cader plazhi me dizajne te ndryshme e cila eshte teper praktike per tu mare kudo me vete per shkak te peshes se lehte qe ajo ka.

Kjo cader vjen me nje strukture metalike te forte dhe material poliester e cila eshte rezistente ndaj ujit , rrezeve te diellit dhe stuhive te eres ne nje dite te nxehte vere.

Cadra ka nje peshe 1,5 kg dhe nje diameter 170 cm.

CADER PLAZHI

Nje game e gjere modelesh dhe mundesi zgjedhjeje pasi cadra vjen ne ngjyre : portokalli , te zeze , te verdhe, blu dhe dizajne te ndryshme sipas preferencave tuaja.Cader plazhi ibuy al

Mund ta akomodoni lehtesisht ne makinen tuaj ose ta mbani ne dore , ideale per udhetime.

Cader e pershtatshme per tu perdorur ne : plazh , ne park , kamping dhe kudo tjeter ne natyre kur ju keni nevoje te mbroheni nga rrezet e diellit.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Blue, ORANGE, Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat