Cader plazhi


Cader plazhi

E papershkueshme nga uji

Rezistente ndaj rrezeve te diellit

Vjen me 2 permasa S/M

1,990L2,490L

CADER PLAZHI

Cader plazhi me nje dizajn te thjesht ne ngjyre blu dhe te bardhe , e papershkueshme nga uji.

E krijuar me material poliester cilesor dhe trupi i cadres prej celiku rezistent per ti bere balle eres se forte.

Pas nje dite te gjate ne plazh cadra mund te pastrohet fare lehtesisht me uje per ta perdorur perseri.

Tashme nuk keni perse te shqetesoheni per per rrezet e demshme te diellit pasi cadra ka nje mbulim te gjere dhe te plote.

Cadra pengon rrezet e diellit te kalojne dhe jep nje ndjesi freskuese dhe relaksuese.

E pershtatshme per tu perdorur ne nje dite plazhi ose edhe piknik ne nje dite te nxehte vere.

Teper praktike dhe e palsshme , mund te merret lehtesisht me vete pasi nuk ze shume hapsire dhe mund te vendoset ne bagazhin e makines tuaj pa ju shqetesuar aspak.

Me nje diameter 1.8 meter i mjaftueshem per te mbuluar nje siperfaqe te konsiderueshme.

Cadra ka qendrueshmeri te larte pasi eshte rezistente ndaj rrezeve te diellit nuk demtohet dhe nuk zbehet lehte.

Vjen me dy permasa : small dhe medium.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

SKU: Cader-plazhi Kategori:
Pesha0.2 g/kg
Diametri

masa medium, masa small

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat