Komerdare plazhi – watermelon island

Te ndryshme

  • Komerdare plazhi – Watermelon
  • E pershtatshme per te gjithe grupmoshat
  • Fryhet lehtesisht me nje pompe ajri
  • Material llastik dhe rezistent ndaj rrezeve te diellit
  • Me madhesi 1.88 m

2,290L

KOMERDARE PLAZHI – WATERMELON

Komerdare e madhe lundruese e pershtatshme per plazh ose pishine , eshte nje zgjidhje ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres ne menyre argetuese.

E pershtatshme per te gjitha grupmoshat , si per femije ashtu edhe per te rritur.

Me material llastik teper cilesor , i forte dhe i qendrueshem dhe rezistent ndaj rrezeve te diellit.

Kjo komerdare ju ofron ndjesi relaksi dhe freskie.Komerdare plazhi

Mund te transportohet lehtesisht , pasi mund ta mbani ne canten tuaj te plazhit por mund ta mbani edhe ne dore gjate kohes qe eshte e fryre.

Fryhet fare lehtesisht per disa minuta me nje pompe te vogel dore per komardare dhe dysheke.

Vjen me nje madhesi 1.88m.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Q-2151010 Kategori: Etiketa: ,
Pesha1.9 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat