,

Zgare me qymyr Portative per pjekje – Portable Barbeque


  • E levizshme
  • Paloset lehte
  • E merrni kudo me vete
  • Nuk ze shume hapesire

3,500L

Skare Portative per Barbeque – BBQ Portable 

Zgare Portative me qymyr per Barbecue | Gatuani Berxolla derri, mish qingji ne skare

Skare e perbere nga celiku i  pandryshkshem me cilesi te larte dhe e perpunuar per nje sherbim te sigurte. Nuk do te ndryshket, rezistent nda korrozionit dhe mjaft i lehte per t’u pastruar.

ZGARE PER BARBEKJU ME QYMYR NE SHITJE

Dizajn i palosshem i cili nuk e humbet funksionalitetin e saj. Eshte e perkryer per udhetime pasi nuk merr pothuajse aspak hapesire ne bagazhin e makines suaj. E projektuar me ventilime te ajrit ne te dyja skanet e skares me qellim qe ajri te kontrollohet lehtesisht dhe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte.

SKARE ME QYMYR PER PJEKJE

Prgatisni berxolla derri ne zgare, mish qingji, qofte dhe cdo gje tjeter qe deshironi ta shijoni nen rrezet e diellit me miqte tuaj.

Cilesimet Kryesore – Zgare portative me Qymyrzgare me qymyr ne shitje online

 

  • E lehte per tu montuar, pa pajisje te vecanta qe iu mundojne, skara thjesht paloset dhe merret kudo me vete
  • Material metalik
  • Pastrohet lehte
  • Ideale per gatimin me qymyr
  • Nuk duhet te mungoje ne kamping apo mbledhjet me familjen dhe shoqerine ne natyre
  • Shijoni mishin, peshkun, pulen dhe perimet e pjekura
  • Ushqimet nuk humbasin vlerat ushqyese

 

Kjo është një zgar mishi shumë cilësore për ta përdorur për të pjekur mish, peshk apo perime në zgarë.

Nuk do te doni më të piqni bërxollat në furrë, zgara me qymyr do të ketë nevojë vetëm për vaj ulliri dhe piper. Mund të piqni peshk duke kombinuar në një enë vajin e ullirit me pak lëng limoni të freskët. Skara per mish qingji ne zgare, Kombinim perfekt.

Zgare me qymyr per grill . Ne kete zgare qymyri mund te piqni mish apo berxolla ne zgare.

Zgare ne shitje ne iBuy.al | Skara per grill qymyri ne Shqiperi | Dyqani juaj online!

SKU: L-skare-BBQ Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat