Kepuce me vrima per ne plazh – Bli Online


  • Te pershtatshme per cdo lloj ambjenti
  • Ofrojne relaks dhe komoditet ne kembe
  • Me material gome rezistent dhe te forte
  • Teper praktike ne perdorim
  • Ngjyre jeshile

850L

KEPUCE ME VRIMA

Kepuce per t’i perdorur ne det ose ne pishina. Me nje perberje teper cilesore ku nuk mundesojne aspak rreshqitjen duke ju ofruar siguri kur i mbani te veshura, per cdo aktivitet natyrore.

SHAPKA PER TE ECUR NE PLAZH OSE PISHINE

Kepucet ne perberjen e tyre kane nje buze per rreth thembrave, te cilat mbrojne kembet nga nxehtesia e tokes ose nga demtimet gjate ecjes ne det, sidomos kur ne plazh ka gure te vegjel.

Ne pjese e siperme te kepuces jane te perbere nga materiali i gomes, te pajisura me vrima qe mundeson ajerimin e kembeve kur i vishni.

Me material te plastikes e poliestres te cilat njihen per rezistencen e madhe dhe komoditetin qe kane ne kembe.

SPECIFIKATKepuce plazh femije not bli online iBuy.al

  • Perdoren ne stinen e veres
  • Kunder rreshqitjes
  • Kepuce teper komode ne kembe
  • Te rehatshme dhe praktike
  • Te sheshta me nje qendrueshmeri ne kembe

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: kepuce plazhi Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kepuce plazhi

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat