,

Sandwich Maker – Tostier Haeger HG 277B


Ideal per mengjesin tuaj dhe te femijeve tuaj

Super cmim

Aksesori me i mire per kuzhinen dhe gatimet e shpejta dhe te shijshme

Ekologjik

1,600L

SANDWICH MAKER – TOSTIER HAEGER HG 277B

Tostier Haeger – Sandwich toasters Maker

Nje nder modelet standarte te tostiereve per sanduic.
Sanduiçe të shijshme të thekura dhe të pjekura  tani janë të thjeshta për t’u bërë.
Përgatitni sanduiçe të shëndetshëm dhe të shijshëm në komoditetin e kuzhinës tuaj.
Pllakat te cilat nuk ngjisin bejne sanduiçin të shëndetshëm dhe gjithashtu pastrohen më lehtë.
Nje blerje e shkelqyeshme dhe ekonomike per perdorim te perditshem. Eshte e domosdoshme per te qene e pranishme ne shtepine tuaj sidmos per familjet e vogla. 
Doreza ergonomike ju lejon ta mbani dhe ta përdorni në një mënyrë të lehtë.
Kjo dorezë ju ndihmon të punoni në një mënyrë më efikase, e cila ndihmon në mbrojtjen e dorës tuaj nga djegia pasi dorezat janë të përbëra nga material rezistent ndaj nxehtësisë.

SANDWICH MAKER HAEGER

Pllakë gatimi trekëndësh, ideale për sanduiçe.Sandwich maker Haeger HG 277B ibuy al

Veshje jo-ngjitëse, e cila e ben me te lehte pastrimin e  pllakave.

E pajisur me nje drite jeshile e cila ju njofton ne momentin qe tosti apo sanduici juaj do te jete gati.

Nese deshironi nje tost te shijshem apo sanduich  te shendetshem per femijen tuaj, kjo eshte zgjidha perfekte.
Pllakat e saj nuk jane ngjitese dhe kjo i ben ato mjaft te lehta per t’u pastruar. 
Me permasa kompakte ajo eshte e pershtatshme per perdorim dhe ne zyren tuaj. 

Pergatisni vakte te shpejte ne menyre te shendetshme ne shtepine tuaj. Lehtesojini pune vetes dhe qendroni me te sigurte ne lidhje me ato cfare konsumoni. 

Tostier Haeger HG 277B

Treguesi i dritës ju kujton temperaturën e përsosur për gatim. 

Gatuan 1 ose 2 sanduiçe njëkohësisht me një prerje diagonale për feta në gjysmë.

E shpejte, dhe ruan nxehtesine e saj pasi ju ta keni shkeputur lidhjen e saj me energjine. 
Pergatisni vete tostin dhe sandwich-in tuaj te preferuar ne vetem pak minuta.
Baza eshte e ndertuar me materiale qe mundesojne qendrim te sigurte, pa rreshqitje.
Ngjyra e sandwich maker eshte e zezë dhe e argjendtë.
Projektuar për të pjekur dy sanduica në të njëjtën kohë, është i përsosur për mëngjes, drekë ose darka të lehta. 
Skajet e ngritura për të mbyllur përbërësit brenda sanduiçëve.
Ju mundeson nje mengjes te shpejte dhe te shijshem.

Karakteristikahaeger sandwich maker blerje online ibuy al

Sandwich maker Haeger

Model HG 277B

Forma e tostit: Trekendeshe

Fuqia: 750W

Pastrohet lehte

Përmasat: 24 x 24 x 8 cm.

Drita treguese

Mbrojtja nga mbinxehja 220-240V, 50-60Hz

Nuk ze hapesire ne kuzhine

Kompakt

Material jo ngjites

Me termostat


Bli online ne Ibuy.al – Dyqani ku  gjeni gjithcka qe ju duhet!

SKU: tostier-haeger-HG 277B Kategori: ,
LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat