Dyshek per plazh ne forme guaske – bli online ibuy

Te ndryshme

  • Dyshek plazhi ne forme guakse
  • Me permasa : 191x191x25cm 
  • E pershtatshme per te mbajtur deri ne 2 persona
  • Rezistent ndaj rrezeve te diellit dhe i qendrueshem
  • Mund ta fryni dhe transportoni lehtesisht

5,990L

DYSHEK PER PLAZH NE FORME GUASKE

Dyshek me nje dizajn unik ne forme guakse e pershtatshme per tu perdorur ne plazh ose ne pishina.

I pershtatshem per tu perdorur nga te gjithe ne cdo kohe gjate diteve te nxehta te veres.

Ky dyshek vjen me nje madhesi 191x191x25cm , e pershtatshme per nje deri ne dy persona ne te.

Vjen i krijuar nga material i cilesise se larte , llastik teper rezistent ndaj peshes apo edhe ndaj rrezeve te diellit ose zbehjes se ngjyres.Dyshek per plazh ne forme guakse

DYSHEK PLAZHI

Dysheke ne formen e nje guakse deti teper argetuese dhe relaksuese e cila ofron komoditet te larte.

Mund ta perdorni lehtesisht , duke e fryre me nje pompe ajri dhe duke e shfryre teper thjesht pa humbur shume mund dhe kohe , gjithashtu ju kursen hapsiren pasi paloset dhe mund te merret kudo me vete ne udhetime , mund ta mbani ne cante ose ne makinen tuaj.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Q-2151014 Kategori: Etiketa: ,
Pesha3 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat