Komerdare plazhi me njebriresh ne shitje online

Te ndryshme

  • Komerdare plazhi per femije me dizajn njebriresh
  • E pershtatshme per kedo duke filluar nga mosha 4 vjecare
  • Teper praktike dhe e lehte
  • Terheqese dhe argetuese

2,490L

KOMERDARE PLAZHI ME NJEBRIRESH

Komerdare plazhi me dizajn njebrireshi roze i pershtatshem per te gjithe dhe teper terheqes sidomos per femijet tuaj duke filluar nga mosha 4 vjecare.

Mund ta perdorni ate ne nje dite plazhi ose ne pishinen tuaj.

Kaloni ditet e nxehta te veres duke u relaksuar dhe duke u argetuar ne te njeten kohe.

Komerdare e cila vjen me materiale te nje cilesie te larte dhe teper e sigurt e qendrushme dhe rezistente ndaj rrezeve te diellit.

Mund ta fryni lehtesisht me nje pompe ajri dore per komerdare dhe dysheke te cilen gjithashtu mund ta mbani ne canten tuaj te plazhit pasi nuk ze shume vend.

Komerdare me madhesi te vogel , ju mund ta mbani ne dore , ne canten e plazhit ose ta akomodoni ne makinen tuaj.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Q-2151011 Kategori: Etiketa: ,
Pesha3 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat