,

Pompe ajri Intex

Intex

Pome ajri intex

Permasa : 29 cm

Mund te fryni dyshek , topa , kamardare

Teper e lehte dhe praktike

690L

POMPE AJRI INTEX

Pompe ajri intex i cili eshte i pershtatshem per te fryre lehte dhe shpejte jo vetem tullumbacet por edhe komardare , jastek me ajer dhe cdo gje tjeter e cila funksionon me ajer.

Vjen me nje dizajn te pershtatshem per tu perdorur lehtesisht nga te gjithe dhe nuk eshte aspak impenjative.

Mund te merret kudo me vete si ne : udhetime , plazh , kamping etj.

Perdoreni kete pompe nje dite vere ne plazh per te fryre dyshek , topa dhe kamardare pa u shqetesuar aspak sepse gjithe procesi do ju kurseje shume kohe dhe ju mund te shijoni diten tuaj dhe te argetoheni.Pompe Intex

Gjithashtu eshte e dizenjuar posacerisht edhe per te fryre cdo model te topave me ajer per ushtrime fizike.

Kjo pompe eshte e krijuar nga nje  teknologji inovative qe ju mundeson pompimin e ajrit ne levizjet brenda dhe jashte, prandaj  ju shkurton juve kohen per te fryre cdo objekt me ajer qe ju nevojitet , pa shpenzuar kohe dhe mund.

Permasat e produktit jane:5 x 2 x 15,98 inc.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Pompe-ajri-Intex Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Intex

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat