Pompe ajri – Best Electric Pump – Ballon Shitje Online


 • Efektive dhe e qendrueshme – Presioni i larte dhe dizajni i mbushjes se shpejte ju ofrojne nje pervoje te lehte dhe shume efikase
 • Adapter 3 Nozzle – 3 hundezat universale e bejne te pershtatshme per mbushjen me ajer te lodres se pishines, unazat e notit, dysheket ari, qesen e kompresimit të vakumit etj. Nuk jame te pershtatshme per te punuar me valvula gjilperash dhe valvula qe rrjedhin, si topat e basketbollit, futbollit dhe gomat
 • Madhesia e pompes e ben te lehte per tu paketuar dhe transportuar, ideale per kamping dhe udhetime
 • Perdorimi: Pompa e ajrit shoqerohet me nje manual udhezimi i cili pershkruan te gjitha hapat e qe duhet te ndiqni kur perdorni pompen per mbushjen e produkteve me ajer ose shfryrjen e tyre

1,590L

Pompe ajri – Best Electric Pump – Ballon Shitje Online

Pompe ajri – Best Electric Pump – Ballon Shitje Online

Kjo pompe ofron menyren me te lehte per te mbushur me ajer ose per te larguar ajrin nga produkte te ndryshme

Specifikat e paisjes:

 • Mode: HS-208
 • Input: DC 12V/60W.
 • Rated pressure: 3400±150pa.
 • Volume: 270L/min.
 • High-quality material.
 • Compact shape and fine workmanship.
 • Color: Black.
 • Weight: Approx. 300g.

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Pompe ajri - Best Electric Pump Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pompe Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat