Komerdare plazhi – Pegasus ne shitje online

Te ndryshme

  • Komerdare plazhi – pegasus
  • Me dizajn unik e pershtatshme per 2 person
  • Vjen ne permasa 90×75 cm
  • Ideale per ditet e nxehta te veres

4,790L

KOMERDARE PLAZHI PEGASUS

Komerdare plazhi me dizajn pegasus dhe unicorn i pershtatshem per te gjitha grupmoshat sidomos per femijet duke filluar nga mosha 4 vjecare.

Kjo komerdare eshte e krijuar nga materiale te cilesise se larte , plastike teper e sigurte dhe e qendrueshme.

Rezistente ndaj rrezeve te diellit dhe nuk zbehet ngjyra.

Fryhet fare lehtesisht nepermjet nje pompe ajri te cilen mund ta mbani kudo me vete per shkak te permasave te vogla qe ajo ka , gjithashtu eshte teper e thjeshte dhe aspak impenjative per tu shfryre perseri kur nuk ju nevojitet.

Vjen ne permasa 90×75 cm dhe mund te mbaj deri ne 2 persona ne te.

Dizajn i ri dhe i lezetshem: njebriresh me ngjyra te ndritshme me krahe dhe bisht pegasusi.

Ideale per ditet e nxehta te veres.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha3 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat