,

Pishine per femije Intex – Beach waves swim pool

Te ndryshme

  • Pishine Intex per femije e cila jep efektin e valeve te detit
  • Pishine e pershtatshme per femije duke filluar nga mosha 6 vjecare
  • Teper praktike dhe funksionale
  • Fryhet lehtesisht
  • Permasat : 2.29mx2.29mx56cm

 

7,790L

PISHINE PER FEMIJE INTEX

Pishine per femije Intex me dizajn te vecant e cila jep efektin e valeve te detit.

Kjo pishine eshte e pershtatshme per femijet tuaj duke filluar nga mosha 6 vjecare.

Teper praktike dhe mund ta transportoni lehtesisht , mund ta merrni me vete edhe ne udhetime per te argetuar femijet tuaj kudo qe ju te ndodheni.

Pishine per femijet tuaj

Vjen me nje madhesi te vogel ne momentin kur eshte e shfryre dhe mund te mbahet teper lehte ne makinen tuaj gjithashtu mund ta akomodoni ne nje dollap ose garazh ne momentin kur nuk deshironi ta perdorni.

Ju kursen hapsiren dhe nuk ze shume vend.

E pershtatshme per te mbajtur deri ne 3 femije ne te.

Pishina vjen ne permasa : 2.29mx2.29mx56cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu & White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat