, ,

Pishine Intex per femije me 2 permasa ne shitje online

Intex

  • Pishine Intex per femije
  • Pishine e pershtatshme per femije mbi 3 vjec
  • Teper praktike dhe e qendrueshme
  • Ofron siguri per te vegjlit tuaj
  • Vjen ne permasat : 1.22mx25cm  / 2.44mx46cm

3,290L5,290L

PISHINE INTEX PER FEMIJE

Pishine Intex e pershtatshme per femijet tuaj duke filluar nga mosha 3 vjecare.

Kjo pishine vjen me nje dizajn unik , argetues dhe teper terheqes per te vegjelit tuaj.

E bere nga materiale PVC me cilesi te larte , teper e qendrueshme , ofron siguri dhe stabilitet.Pishina per femije intex

Femijet mund te shijojne ditet e nxehta te veres duke u freskuar dhe argetuar ne te njejten kohe.

Instalohet shume thjeshte ne cdo siperfaqe te lemuar .

Mund ta perdorni lehtesisht ne oborrin e shtepise tuaj.

Fryhet fare lehte me nje pompe ajri dhe gjithashtu shfryhet teper thjeshte dhe mund te akomodohet ku te deshironi ju duke kursyer keshtu hapsiren.

Vjen ne 2 permasa : 1.22mx25cm  / 2.44mx46cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

Pesha3 g/kg
brands

Intex

Diametri

1.22mx25cm, 2.44mx46cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat