, ,

Pishine per femije Intex ne shitje online

Intex

  • Pishine Intex per femije
  • E pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec
  • Vjen ne permasat : 1,66 m x 100 m x 25 cm
  • Teper praktike , e sigurt dhe e qendrueshme

4,290L

PISHINE PER FEMIJE INTEX

Pishine Intex e pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec.

Ajo vjen ne forme drejtkendore per bebe dhe e krijuar nga materiale te cilesise se larte te cilat ofrojne siguri dhe qendrueshmeri.

Kjo pishine ka nje kapacitet prej rreth 102 L uje ne momentin kur keni te mbushur te pakten 80 % te saj.
Muret anesore vijne me nje lartesi rreth 18 cm.

Pishine inex bli online ibuy alPermasat jane perafersisht :1,66 m x 100 m x 25 cm.

Mund te perdoret lehtesisht ne oborrin e shtepise tuaj dhe jo vetem.

Transportohet lehtesisht ne momentet kur nuk eshte e fryre.

Fryhet teper thjeshte me ane te nje kompresori ajri.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha3 g/kg
color

White & Blue

brands

Intex

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat