Komerdare plazhi – glitter unicorn

Te ndryshme

  • Komerdare plazhi me dizajn unik
  • Komerdare me unicirn dhe xixa
  • Teper praktike dhe madhesi e vogel , mund ta merrni kudo me vete
  •  Madhesia e saj e fryre eshte : 130 x 85 x 83 cm

2,790L

KOMERDARE PLAZHI – UNICORN

Komerdare plazhi me dizajn unicorn me ngjyre roze dhe te bardhe e mbushur me xixa , teper terheqese dhe argetuese.

Tashme ju mund te relaksoheni dhe njekohesisht mund te beni fotot tuaja me te bukura te veres me te.

I bere nga materiale te cilesise se larte ofron siguri , qendrueshmeri dhe ekuiliber gjate lundrimit ne uje.

Kjo komerdare plazhi do te jete padyshim e preferuara e vajzave tuaja te vogla.

KOMERDARE PLAZHIKomerdare plazhi me glitter unicorn bli online ibuy al

E pershtatshme per femije mbi 4 vjec por edhe per te rritur.

Madhesia e saj e fryre eshte : 130 x 85 x 83 cm.

Mund te perdoret ne plazh por mund te perdoret per tu argetuar ne pishine ose si nje aksesor ne nje pool party.

Komerdare teper praktike dhe e lehte , mund te merret kudo me vete , mund ta fryni kudo qe te jeni me nje pompe ajri dore te cilen mund ta mbani ne canten tuaj duke kursyer keshtu hapsiren.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat