, ,

Pishine Intex per femije – Aquarium pool

Intex

  • Pishine Intex per femije
  • Pishine me printe kafshesh uji e cila jep efektin e nje akuarium
  • Kapaciteti i ujit eshte 318 litra
  • Pishina ka nje diameter prej 152m dhe nje lartesi prej 56 cm

5,490L

PISHINE INTEX PER FEMIJE

Pishine Intex e pershtatshme per te gjithe femijet duke filluar nga mosha 6 vjecare.

Kjo pishine me printe kafshesh uji jep efektin e nje akuariumi te rrumbullaket dhe ne kete menyre behet teper terheqese dhe argetuese per te vegjlit tuaj

Pishina eshte krijuar nga materiale cilesore te qendruesheme dhe ka nje valvul praktik te lirimit te bazes se tij per rrjedhen e ujit.

Pishine per femije

Pishina ofron komoditet dhe rehati ne cdo siperfaqe , keshtu qe pishina mund te perdoret edhe ne ballkone.

Kapaciteti i ujit eshte 318 litra.

Pishina ka nje diameter prej 152m dhe nje lartesi prej 56 cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha2 g/kg
brands

Intex

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat