, ,

Lekundese kampingu shumengjyreshe me dru

Te ndryshme

1,990L

LEKUNDESE KAMPINGU SHUMENGJYRESHE

Lekundese kampingu dhe plazhi me dizajn terheqes dhe pelhure shumengjyreshe.

Kjo lekundese ka peshe te lehte dhe mund te varet ne peme fale litareve lidhes.

Bere nga material poliester dhe pambuk, per perdorim afatgjate dhe pa zbehje te ngjyrave.

Shijoni kohen e lire dhe rrezet e diellit duke u relaksuar ne kete lisharese kaq praktike dhe komode.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-0222168 Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Lekundese

brands

Te ndryshme

color

Blu, E kuqe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat