, ,

Pishine Intex per te gjithe familjen – Mandarin family pool

Intex

  • Pishine Intex e pershtshme per femijet tuaj
  • Mosha : + 3 vjec
  • Vjen me nje dizajn terheqes dhe argetues
  • Teper praktike dhe me materiale cilesore

5,990L

PISHINE INTEX

Pishine Intex familjare e pershtatshme per te gjithe pjestaret e familjes tuaj duke filluar nga mosha 3 vjecare.

Kjo pishine eshte ideale per ditet e nxehta te veres pasi mund ta instaloni lehtesisht dhe ta fryni per nje kohe shume te shkurter me nje pompe ajri te vogel dore te cilen mund ta merrni kudo me vete.Pishine familjare intex bli online ibuy al

Mund ta perdorni kudo edhe ne oborrin e shtepise tuaj , per te argetuar te vegjelit tuaj ne cdo kohe.

Vjen me nje dizajn terheqes dhe me material te cilesise se larte ,rezistente ndaj rrezeve te diellit.

Mund ta merrni gjithashtu me vete ne udhetimet tuaja , akomodohet lehtesisht ne makinen tuaj.

Permasat e pishines jane : 2.29mx1.52mx48cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

Pesha4 g/kg
brands

Intex

color

ORANGE, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat