,

Pishine Intex per te gjithe familjen ne shitje online

Intex

  • Pishine Intex per te gjithe familjen
  • Ideale per tu argetuar me familjen ose miqte
  • E pershtatshme per femije me moshe mbi 6 vjec
  • Kjo pishine vjen ne permasat : 30.05mx1.83mx56cm

6,990L

PISHINE PER TE GJITHE FAMILJEN

Pishine e markes Intex e pershtatshme per tu argetuar ne te me familjen tuaj , me miqte dhe sidomos me te vegjlit tuaj.

Kjo pishine eshte ideale per tu perdorur nga femijet duke filluar nga mosha 6 vjecare.

Ata mund te argetohen dhe te kalojne kohe ne natyre duke u relaksuar dhe pa u shqetesuar per nxehtesine e diteve te veres.ishine familjare intex blerje online ibuy al

Pishine familjare

Mund te perdorni gjithashtu nje cader plazhi prane pishines per tu mbrojtur nga rrezet e demshme te diellit.

Vjen e krijuar nga materiale te cilesise se larte , nuk zbehet nga dielli dhe eshte teper rezistente ndaj mbipeshes.

Teper praktike dhe funksionale , mund te paloset lehtesisht ne momentin kur mbaron vera dhe nuk deshironi ta perdorni perseri .

Pishina ka permasat : 30.05mx1.83mx56cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha4 g/kg
brands

Intex

color

Blu & White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat