,

Pishine Intex per femije mbi 3 vjec ne shitje online

Intex

  • Pishine Intex me 4 vende mbeshtetese
  • Pishine e pershtatshme per femije me moshe mbi 3 vjec
  • Vjen me nje dizajn teper komod dhe ofron ndjesi rehatie
  • Kjo pishine vjen ne permasat : 2.29mx2.29mx66cm

7,990L

PISHINE INTEX PER FEMIJE MBI 3 VJEC

Tashme ju mund te relaksoheni dhe te kaloni kohen e lire gjate diteve te nxehta te veres ne kopshtin tuaj me pishinen e markes Intex e cila eshte e pershtatshme per femijet tuaj me moshe mbi 3 vjec.

Kjo pishine nuk eshte shume e thelle ne kete menyre eshte e pershtatshme edhe per femije 3 vjecar , gjithashtu ofron ndjesi komoditeti ne saj te dizajnit qe ka.

Pishine me 4 vende mbeshtetesePishine intex per femije mbi 3 vjec bli online ibuy al

Pishina vjen me mbeshtetese ne cepat e saj , per tu ulur dhe rehatuar ku gjate kesaj kohe mund te shijoni pije ose ushqim madje te perdorni dhe telefonin tuaj dhe te mos rezikoni ti demtoni me ujin e pishnes.

Vjen me 4 vende mbeshtetese dhe 2 vende perkatese per vendosjen e pijeve.

Pishina eshte teper funksionale dhe e krijuar me materiale te cilesise se larte.

Mund ta perdorni ne cdo kohe , poshte nje cadre plazhi dhe gjithashtu mund te shijoni nje dreke pikniku ne oborrin tuaj.

Kjo pishine vjen ne permasat : 2.29mx2.29mx66cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

Pesha4 g/kg
brands

Intex

color

White & Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat