,

Tastiere per lojra B150N

Te ndryshme

Tastiere B150N

E pajisur me drite Led

E pershtatshme per lojra

Teper praktike dhe e shpejte

3,500L

TASTIERE PER LOJRA B150N

Tastiere e cila lidhet me kompjuterin tuaj e pershtatshme per cdo zhaner lojrash te ndryshme ne internet.

Teper e shpejte , ben te mundur qe shume tasta te punojne ne te njeten kohe panderprerje per te mos e shkeputur asnje moment vemendjen nga loja.

Pajisja e perparuar e lojrave me precizion Ultimate Gaming Gear me teknologjine me te fundit ju ofron siguri dhe shkathtesi gjate procesit te lojes.

E pajisur me ndricim LED , per ta bere lojen me argetuese dhe mund te shijoni lojrat tuaja te preferuara edhe ne erresire.

Drita Led e shperndare ne te gjithe tastat per te ndricuar te gjithe siperfaqen e tastieres.

E qendrueshme dhe ofron siguri.

Tastiera eshte e bere nga materiale cilesore , kunder reshkitjes , gje qe mundeson qe te luani pa u shqetesuar aspak per levizjen e tastieres.

Dizajn praktik i cili ju ofron nje ndjesi komoditeti , pasi mbeshtetja e kycit te dores behet shume e thjeshte gjate perdorimit.

Specifika

 • Tastiere per lojra
 • Modeli : B150N
 • Ndriçim LED i rregullueshem me 10 nivele
 • Shkalla: 1000Hz
 • Ndriçuar nga drita: Neon rezistent ndaj ujit
 • Suporton porte USB
 • Gjatesia e kabllit: 1.8m
 • Memoira : 160K
 • XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • Permasat e tastieres : 255 mm gjatesi , 465mm gjeresi dhe 34 mm lartesi

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Tastiere-per-lojra-B150N Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat