, ,

Tastiere A4 – KR 83 Comfort Keyboard


1,500L

TASTIERE A4 – KR 83 COMFORT KEYBOARD

Tastiera A4 KR83 ju lejon te shkruani me komoditet, tastet e bute dhe te qete nuk ju shqetesojne aspak dhe nuk krijojne zhurma bezdisese.

Dizajni i çelësave me anesore të rrumbullakëta, lehtëson goditjen e tasteve duke siguruar rehati gjate perdorimit.

Ideale për përdorim në shtëpi dhe zyrë fale dizajnit te saj.

Material perberes i cilesise se larte dhe permasa shume kompakte.

Ka vrima kullimi të projektuara posaçërisht që do të ndihmojnë në shkarkimin e lëngut nga tastiera dhe parandalimin e dëmtimit nga derdhja e lëngut aksidentalisht.

Këmbëza te rregullueshme anesore te cilat ju mundësojnë një përvojë të personalizuar. Zgjidhni lartësinë e tastierës që maksimizon komoditetin tuaj dhe përputhet me stilin tuaj.

Tasti i shtypjes me lazer i mban shkronjat  gjithnjë si të reja edhe pas përdorimit  afatgjatë.

Specifika

Modeli: A4 TECH KR-83

Gjatësia e fishes: 1.5 Metër

Mbështet: Windows 7, 8, 8.1, 10 , Vista, XP

Lartesi e rregullueshme

Përmasat449 x 151 x 22 mm

Pesha 510 g


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 4711421805964 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat