,

Mini Keyboard K-03


1,900L

MINI KEYBOARD K-03

Tastiere me dizajn ultra te holle dhe mouse 2.4g.

Komode, te qëndrueshme dhe me elasticitet te lartë. Duke përdorur teknologjinë e re wireless 2.4G, ekziston një  port USB i cili lidh kompjuterin me mousen.

Me teknologjinë e re inteligjente të kursimit të energjisë, tastiera fiket  automatikisht kur nuk është në energji.

Dizajn elegant dhe i thjeshtë, pulsimi i heshtur, kursimi i energjisë inteligjente.

Teknologji pa fisha 4g 2.4G HZ, lidhje wireless me telekomandë 10m.

Dizajni i rehatshëm i pjerrësisë  së tastierës 8 gradë anim nuk do te ndjeni lodhje kur përdorni tastieren per një kohë të gjatë.

Sistemi i zbatueshëm: Windows XP, Windows 2000, Windows Vista 7/8/10; MAC

Mbështetje për laptop, desktop, Android smart TV, Android player.

Specifikim: Lidhja: 2.4g wireless

Madhësia e tastierës: 28.5 x 11.9cm

Madhësia e mouse: 7.7 * 4.4cm

DPI i mouse: 1200

Ngjyra:  e bardhë

Bateria: 4 bateri AA (nuk përfshihen)


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Wireless Keyboard Mouse Combo 2.4G Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat