, ,

Tastiere per kompjuterin – Tv box me Wireless 2.4G – Bli Online

Te ndryshme

  • Perbehet me 92 Taste.
  • 2.4GHz Wireless Keyboard.
  • Funksionale edhe fleksibel.
  • Material ABS shume kualitative.
  • Bateri te rikarikueshme Lion.

1,390L

TASTIERE KOMPJUTERI WIRELESS 2.4G

Tastjere kompjuteri e cila mbeshtet funksionet me shume gishta.

Kjo tastiere ka nje inteligjence me ndjeshmeri te larte dhe eshte per te punuar dhe per te luajtur lojerat tuaja te preferuara.

Nuk ka nevoje te pajiset me mouse pasi mjafton qe te beni klik me gisht mbi tastiere njesoj si ne mouse edhe ajo do te funksionoje njesoj.

Tastiera eshte shume portative dhe funksionale , elegante dhe e perkryer per PC, iPad, Android TV Box, Google TV Box, Xbox360, PS3, HTPC, IPTV.

Perputhjen me te madh nje tastiere e tille e ka me televizoret Samsung.

Ju ndihmon te keni ne kontroll PC, Android TV, Google TV , Xbox 360, ,etj

PULT ANDROID BOX

Nuk keni pse te shqetesoheni per menyren se si kjo tastiere funksion apo nese do te dini ta perdorni pasi eshte shume e lehte edhe do te ambientoheni shume shpejt me te.

Ajo krijon lidhje me internetin ( Wifi) dhe zevendeson tastieren si per kompjuterin ashtu edhe per televizorin.

Paisja kombinohet me Android Tv Box.

Mund te perdoret edhe ne ambiente qe nuk kane shume ndricim pasi perbehet nga drita LED te integruara.tastjere per kompjuterin edhe televizorin multifunksionale iBuy al

Mjafton ta vendosni ne prize edhe ajo do te filloje menjehere te funksionoje ne menyre perfekte.

SPECIFIKAT

Krijon lidhje me kompjuterin , laptopin, Android Tv Box.

Me bateri te rikarikueshem te integruar.

E perbere me drita LED.

Ka nje dizajn te vogel edhe kompakt.

Mund ta lidhni me WiFi.

Per shkak te permasave te vogla mund ta merrni me vete kudo.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire!

SKU: mini-keyboard-rii Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

brands

Te ndryshme

LLoji

tastiere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat