, ,

Wireless Keyboard – Tastiere Jedel WS1100

jedel

  • Tastiere Wireless me mouse.
  • E pershtatshme per shtepi apo zyre.
  • Dizajn i holle, elegant.
  • Material plastik ABS.

2,099L

WIRELESS KEYBOARD – TASTIERE JEDEL WS1100

Cilësia e lartë siguron vite te tera përdorimi.

Tastiere ideale për përdorim në shtëpi dhe zyrë.

Sistem operativ mbeshtetes per kompjuterin, laptopin.Windows dhe Os.

Tastiera dhe mouse i saj jane te prodhuara prej plastike te cilesise se larte, pa fisha  2.4 ghz model ultra të hollë.

Distanca operative deri në 10 m.  Shume praktike dhe funksionale.

Mouse pershtatet mjaft mire me doren tuaj dhe ju ofron rehati.

Tashme mund te luani lojerat tuaja elektronike te preferuara, apo dhe te punoni ne kompjuterin tuaj me kete tastiere wireless.

Permasa: 44.8cm x 14.3cm x 1.5cm


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6933048556212 Kategori: , ,
brands

jedel

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat