, , , ,

Air Mouse Keyboard – Leve kontrolli Multifunksionale

WeChip

  • Emri i markës: Wechip.
  • Numri i Modelit: W1.
  • Transmetimi dhe Kontrolli: 2.4GHz RF me valë.
  • Distanca qe mund te punoje telekomanda në 10 m.
  • Bateria: 300mAh.
  • Materiali: Plastikë + silikon.
  • Ngjyra: E zezë.

2,200L

AIR MOUSE KEYBOARD 

Air Mouse Keyboard Remote 2.4G me 6 boshte është një kontrollues i largët me funksionin e mouse, tastierës dhe mbështetjes së Motion Sense. Paisja siguron një mjet të aftë për të operuar PC-në e tyre, TV Smart, Android TV Box, Media Player, Set Top Box etj.

Dallohet per thjeshtësi dhe prakticitetin e tij.

LEVE KONTROLLI MULTIFUNKSIONALE ME WIRELESS

Me kete produkt ju do te jeni ne gjendje ta perdorni ate si mouse ne “ajer” , si tastiere me wireless edhe pa kabull, mund te luani lojera elektronike me telekomanden.

Lidhje wireless 2.4G përmes marrësit USB. Menjehere sapo ta keni lidhur ju do te shijoni kontrollin pa tel me rreze te gjate deri ne 10 m.

Fale sensorit inercial ju do te ndjeni ndryshimin e drejtimit edhe te shpejtesise.

Tastiera perbehet nga 45 butona te cilet i shtypni lehtesisht edhe secili kryen nje funksion te caktuar pas komandes tuaj.

Dizajni i paisjes ofron nje ndjesi te vecante ndaj prekjes duke e bere ate pervec multifunksionale edhe elegante per t’u perdorur.

Krijon mbeshtetje me Android, Windows dhe Linux OS.

Suporton HTPC, Smart TV, Android TV BOX, PC.leve kontrolli multifunksionale bli online iBuy al

SPECIFIKIMET

Emri i markës: Wechip.

Numri i Modelit: W1.

Transmetimi dhe Kontrolli: 2.4GHz RF me valë.

Distanca qe mund te punoje telekomanda në 10 m.

Bateria: 300mAh.

Materiali: Plastikë + silikon.

Ngjyra: E zezë.


 

Produkte Online ne iBuy.al -Transport ne te gjithe Shqiperine.

Pesha0.1 g/kg
brands

WeChip

color

Black

LLoji

Leve Kontrolli

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat