,

Wireless Air Mouse – Mini Tastiere


1,490L

WIRELESS AIR MOUSE – MINI TASTIERE

Mouse pa fishe  me xhiroskop, tastierë dore mini. I thjeshte dhe shume praktik ne perdorim.

Kontrollues i largët me funksionin e mouse, tastierës dhe mbështetjes së Motion Sense.

Telekomandë për Android Box TV, Windows /Mac /OS /Linux /PC /HTPC /IPTV media player.

Kjo telekomandë është shumë i lehtë për t’u përdorur, funksioni plug and play ju bën të mos keni nevojë të instaloni pajisje shtese.

Miraton teknologjinë 2.4 GHZ, transmetim i shpejtë,  i ndjeshëm, distanca e funksionimit arrin 10m.

Dizajn i përshtatshëm i rikarikimit, kjo telekomandë Smart bazohet në sistemin Gyroscope Mems, duke siguruar një stil të ri të përvojës në MOUSE.

Me algoritmin anti-dridhje, ky mouse siguron kontroll të saktë dhe të lehtë të kursorit të mouse.

Model i cili pershtatet mjaft mire me doren tuaj, duke e bere ate pervec multifunksional edhe elegant per t’u perdorur.

Specifikawireless air mouse keyboard online ibuy al

Largësia e punës: 10m

Frekuenca: 2.400-2.483 GHz

Rryma e punës: <20mA

Rryma e gatishmërisë: <20uA

Bateria: Bateria litium e rikarikueshme

Pesha: 65g

Sistemi USB2.0: i pajtueshëm për Windows, Mac OS, Linux


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Wireless Air Mouse - Mini Tastiere Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat