, ,

A4 Tech Keyboard KR 750


1,800L

A4 TECH KEYBOARD KR 750

Tastet e dizenjuara  me ane te lazerit e bëjne shkronjën te qendroje gjithnjë e dukshme edhe pas përdorimit  afatgjatë.

Opsioni shtesë “Backspace”  vendosur posaçërisht për të lehtësuar punën tuaj.

Dizajn anti-rrëshqitës parandalon lëvizjen ose dridhjen e tastierës gjatë punës.

Kjo tastiere punon thjeshte, Plug dhe play nuk nevojitet asnjë pajisje apo softuer shtese.

Thjesht lidhni fishen USB dhe tastiera juaj dhe mouse janë gati për t’u përdorur.

Karakteristika

Tastiere Wireless

Modeli KR-750

Dimensionet t 5,47 cm x 17,40 cm x 0,86 cm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 4711421805827 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat