, ,

Tastiere per PUBG 4ne1


3,490L

TASTIERE PER PUBG 4NE1

Tastierë ergonomike e lojrave, dizajn për përdorim me një dorë.

Tasti F1 / F2 vjen me dy çelësa funksioni regjistrimi makro.

Versione të ndryshme gjuhësore mund të konfigurohen në përputhje me nevojat e klientëve.

I pajtueshëm me Win 200 / XP / ME / Vista / 7/8 / Android / Linux / Mac, etj.

Tastierë ideale për lojëra të lidhura me fisha të jashtme për PUBG.

Dizajn per perdorim me një dorë , model ergonomik i lehtë për t’u përdorur.

I përshtatshëm për / android / smartphone / tablet.

Merrni performancen me te larte te lojerave tuaja te preferuara me kete tastiere

Specifika

Materiali: Plastikë

Modeli i përputhshëm: Universal

Lloji: Tastiere per lojra

Butonat e tastierës: 39 butona

Ndërfaqja: USB

Plug and Play

Lidhje: me fishe

I papërshkueshëm nga uji

Dritë e pasme me 8 ngjyra

Madhësia: 235 mm x 185 mm / 9,25 “x 7,28”

SKU: Set tastiere dhe mouse per gaming 4in1 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat