,

Llampe tavoline LED

Te ndryshme

Llampe Led

Efikase dhe multifunksionale

Teper e lehte dhe praktike

Ndricim me 3 nivele

Mbroni syte tuaj

1,500L

LLAMPE TAVOLINE LED

Shpesh jeni te detyruar te punoni deri vone per nje project ose te studioni per provimin e rradhes.

Lodhja behet e paperballueshme dhe drita eshte teper e forte per syte tuaj ?

Zgjidhja eshte kjo llampe LED me efikasitet energjetik siguron ndriçim te pershtatshem ne tavolinen tuaj te punes.

Tashme ju mund te punoni ose te studioni deri ne oret e von ate nates pa u shqetesuar aspak per lodhjen ose demtimin e syve.

Me opsionin 16 ngjyra baze te drites  se llampes mund te ndryshoje ndricimin dhe atmosferen ne dhomen tuaj.

Vjen me drita te lehta te pershtatshme per mbremjet te cilat mund te kontrollohen lehtesisht nga ju.

Teper praktike , e sigurte bere nga material ABS dhe gome.

Trupi i llampes eshte prej silikoni te palosshem.

Mbroni syte dhe kujdesuni per shendetin tuaj.

SPECIFIKA

Ngjyra: E bardhe

Porta mikro USB : 5000-5500K

Ndriçimi : 3 nivele

Hyrja USB: 5V / Max 2A

Kapaciteti i baterise: 1000mAh

Burimi i drites 16 x 0 2W

Permasat :15 x 10 x 10 cm


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Llampe-tavoline-LED Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat