,

Llamp multifunksionale Portative per kamping

Te ndryshme

790L

LLAMP MULTIFUNKSIONALE PORTATIVE

Llamp multifunksionale portative per kamping.

Super e ndritshme, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme familjare ose grupe te tjera te organizuara si BBQ ose nje feste ne natyre. Llamp per kamping e cila leshon nje drite te bute pa shkelqim i cili ju demton syte. Llampe teper e lehte per tu mbajtur, transportohet lehtesisht ne cdo hapesire ku ju nevojitet ndricimi. Ndriconi tenden tuaj, mbajeni ne tavoline nderkohe qe luani letra, domino apo cdo lloj loje tjeter.

Gjithashtu nje qellim tjeter i kesaj llampe eshte drita e saj qe mund te sherbeje si nje llampe dhe brenda ne ambjentet tuaja. Llampe nate ne korridorin e shtepise suaj, mund ta poziciononi ne mobiljet tuaja per te lehtesuar levizjen gjate nates ne shtepi.
Benefitet e kesaj llampe nuk kane te mbaruar, karikim solar ose me energji. Dy opsione rimbushje me energji per te. Mund ta karikoni me ane te rrezeve te diellit per nje sherbim te saj sa me ekonomik.

Karakteristika | Llamp multifunksionale Portative

  • Material i forte plastik ABS.
  • Dizajn portativ, lehtesisht mund te mbahet ne dore per tu transportuar.
  • Llampa multifunksionale me karikim solar ose me energji, zgjedhja mbetet e juaja.

Porosi ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L391-YX-5666-COB Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat