,

Perforcues Wireless 150Mbps – Outdoor Wireless access point

TP-LINK

5,490L

PERFORCUES WIRELESS 150MBPS – OUTDOOR WIRELESS ACCESS POINT 

Perforcues wireless nga marka e njohur TP-Link është krijuar për të siguruar një lidhje WISP dhe zgjidhje të rrjetit pa kabell në distancë të gjatë.

Me kete pajisje nuk do te shqetesoheni me pasi do te rrini lirisht ne te gjith shtepine dhe do te navigoni ne internet pa problem.

Ajo operon pa probleme në spektrin e frekuencës 5GHz dhe siguron shpejtësi të transferimit të të dhënave deri në 150Mbps.

Pajisja gjithashtu përmban deri në 500mw energji transmetimi  dhe ka një antenë të integruar me dy polarizime 15dBi e cila siguron një mënyrë efikase për të marrë dhe mbajtur një sinjal të qëndrueshëm.

Pajisja nja nje dizajn mbrojtës ndaj motit 4000V / 15KV ESD, dhe per kete arsye kjo behet pajisja me rezistente.

Produkti mbulon der ne  60 metra vendosje fleksibël.

SKU: perforcues-wireless Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat