,

Router Wireless ne shitje | TP-LINK Wifi Extender

TP-LINK

3,490L

ROUTER WIRELESS NE SHITJE – TP-LINK WIFI EXTENDER

Per nje përvojë fantastike pa kabell N me shpejtësinë e transmetimit 150Mbps.

Zgjeroni lehtësisht mbulimin pa kabell me një shtypje të butonit Range Extender.

Çfarë bën ky produkt?
TP-LINK Wireless Range Extender TL-WA730RE ofron një rrjet pa kabell të zgjeruar duke ju çliruar nga rremuja, me mbulimin e tij më të gjerë dhe gamën më të madhe.

Me modalitetin e paracaktuar Range Extender, kjo pajisje vepron si një “stacion kalimi” midis routerit ose pikës së hyrjes në rrjetin tuaj, duke transmetuar në mënyrë të përsosur sinjale në zonat ku kabllot janë të vështira për t’u ekzekutuar.

Përveç kësaj, tipari i funksionit automatik të routerit ju lejon të vendosni menjëherë një lidhje të sigurt me pajisjet e jashtme duke shtypur Butonin e Zgjatuesit të Range pa pasur nevojë të futni fjalëkalime të gjata.

Ndërsa mund të arrini performancë maksimale me produktet IEEE 802.11n, mund të arrini shpejtësi të lidhjes deri në 54Mbps me produktet IEEE 802.11g.

TP-LINK Wireless Range Extender TL-WA730RE është i pershtatshem per të gjithë routerët, pikat e hyrjes ose adaptorët tuaj të mbështetur nga IEEE 802.11g dhe siguron shpejtësi deri në 54 Mbps dhe performancë maksimale në lidhje me këto pajisje.

Në këtë mënyrë, ai përgatit rrjetin tuaj për produktet IEEE 802.11n pa humbur shpenzimet për produktet tuaja ekzistuese 802.11g.


Bli online dhe sigurt vetem ne IBUY.al

SKU: router-wireless-wifi-extender Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat