,

Portable N Wireless Router – Ruter i levizshem pa kabull

TP-LINK

3,200L

PORTABLE N WIRELESS ROUTER – RUTER I LEVIZSHEM PA KABULL

Projektuar me nje madhesi te pershtatshme per tu marre me vete, një mini port USB, shpejtësi N pa kabull deri në 150Mbps dhe pajtueshmëri të lartë me modemët 3G, routeri i ri wireless TP-LINK per te gjithe te apasionuarit pas udhetimeve dhe teknologjise ne te njejten kohe.

TL-MR3020 është ideal për të siguruar wireless për iPad ™, iTouches ™, telefonat Android, Kindles ™ dhe pajisjet e tjera të lëvizshme me Wi-Fi.

Furnizimi me energji elektrike
TL-MR3020 siguron një mini port USB për t’u lidhur me adaptorin në laptopin tuaj ose furnizimin me energji të adaptorit të energjisë.

Funksionon në tre mënyra të ndryshme në varësi të situatës. Si router 3G / 4G *, Router klienti WISP dhe Router udhëtimi (Modeli AP)

Specifikat:

  • 1 Portë WAN / LAN 10 / 100Mbps
  • 1 lidhje USB 2.0 port modem 3G / 4G,
  • 1 port mini USB për karikim
  • Butoni i Shpejtë i Sigurisë
  • Butoni i rivendosjes
  • Butoni i modalitetit
  • Antena e brendshme
  • Përmasat: 74 x 67 x22 mm
  • Frekuenca: 2.4-2.4835GHz
SKU: ruter-pa-kabull Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat