,

Wireless n Router 600mbps


3,500L

WIRELESS N ROUTER 600 MBPS

Routeri Wi-Fi me shpejtësi të lartë dhe mbulim i gjithe zones ku e vendosni.

Instalimi i lehtë per nje përvojë akoma me te mire, kështu që instalimi dhe konfigurimi i këtij routeri WiFi zgjat vetëm disa minuta.

Aplikacioni i telefonit celular Tenda WiFi lehtëson jo vetëm konfigurimin e routerit Tenda, por gjithashtu ju mundëson të kontrolloni përdoruesit e lidhur. 

Transmetimi është më efikas dhe i qetë. Mbështet menaxhimin e largët të Smartphone APP, mund ta menaxhoni pajisjen tuaj në çdo kohë dhe kudo.

Krahasuar me produktet 450Mbps dhe 300Mbps, transmetimi është më cilesor dhe i shpejte.

Mbështet më shumë lidhje të pajisjeve në të njëjtën kohë.

Do të njoftoheni kur pajisjet e paidentifikuara të lidhen në rrjet.

 Mund të shtoni një përdorues të panjohur në listën e zezë përmes APP-së së telefonit me një prekje.

Shkarkoni Tenda APP dhe shijoni internet me te shpejte.

Lista e zeze ku mund te hiqni të gjitha pajisjet e panjohura nga rrjeti juaj me vetëm një çelës.

Rregullimi i energjisë, kurseni energji dhe shijoni nje eksperience me te mire te wifit me kete router.

Specifika

WiFi deri në 600 Mbps

Porte LAN për të lidhur pajisjet pa WiFi

Aplikacion për smartphone

WPA, WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK

Konsum i ulët i energjise


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Wireless n Router 600mbps Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat