,

Wireless Router Aseus ne shitje online

Asus

5,900L

WIRELESS ROUTER ASESU NE SHITJE ONLINE

Ultra i hollë dhe elegant Wi-Fi Connect SP-AC2015 përmban një brez të dyfishtë 2.4GHz dhe 5GHz për një transmetim pa kabull HD të njëkohshëm.

Serveri SMB, serveri AV i UPnP dhe serveri FTP për ndarjen e skedarëve 24/7, një aftësi për të trajtuar 300,000 seanca dhe Teknologjia e Rrjetit të Gjelbër ASUS, e cila ofron deri në 70% zgjidhje për kursimin e energjisë.

Për transmetimin më të mirë të sinjalit pa tel midis Wi-FiConnect dhe pajisjeve të rrjetit të lidhura me të, sigurohuni që:

• Te vendosni Wi-Fi Connect në një zonë të centralizuar për një mbulim maksimal wireless për pajisjet e rrjetit.

• Mbajeni pajisjen larg nga pengesat metalike dhe larg rrezeve të diellit.

• Mbajeni pajisjen larg pajisjeve Wi-Fi vetëm 802.11g ose 20MHz, pajisje periferike kompjuterike 2.4GHz, pajisje Bluetooth, telefona pa tela, transformatorë, motorë të rëndë, drita fluoreshente, furra mikrovalësh, frigoriferë, dhe pajisje të tjera industriale për të parandaluar ndërhyrjen ose humbjen e sinjalit.

 

SKU: router-wireless Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Asus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat