,

Wireless Dual Band Gigabit Router – Transmetues Wireless Dual Band

TP-LINK

4,200L

WIRELESS DUAL BAND GIGABIT ROUTER – TRANSMETUES WIRELESS DUAL BAND

Standardi i Ri WiFi për një përvojë të avancuar online.

Transmetuesi wireless LB-Link eshte krijuar per tju dhene akses ne internet me shpejtesi te larte dhe ju lejon te perdorni internetin kudo ne shtepi me qendrueshmeri dhe mbulim maksimal.

Archer C7 është një router i shpejtë 802.11ac me një diapazon të pabesueshëm.

Ky WiFi i përparuar është krijuar për aktivitete në internet me trafik të lartë dhe mund të ndihmojë në ekzekutimin e aplikacioneve me shpejtësi të trefishtë të standardit të mëparshëm 802.11n.

Perse te zgjidhni LB LINK?

Mbështet standardin 802.11ac.

Archer C7 operon si me bandat 2.4GHz ashtu edhe me 5GHz, duke siguruar një performancë mahnitëse.

Detyrat e thjeshta si dërgimi i postave elektronike ose shfletimi në internet mund të trajtohen nga brezi 2.4GHz ndërsa detyrat intensive të gjerësisë së brezit si lojërat në internet ose transmetimi i videos HD mund të përpunohen nga brezi 5GHz – të gjitha në të njëjtën kohë.

Tri antena të jashtme me teknologji të përparuar të lidhjes ju lejon të mbani shpejtësi maksimale. Shërbejnë si bandën 2.4GHz ashtu edhe 5GHz.

 

SKU: Router-dual-band Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat